SPOR
Giriş Tarihi : 29-01-2023 13:50   Güncelleme : 29-01-2023 13:50

Kaymakam Partal’dan voleybol takımlarına moral ziyareti

Adıyaman'ın Besni ilçesinde, Bölgesel Amatör Ligde mücadele edecek olan erkek ve kadın voleybol takımlarını ziyaret eden Besni Kaymakamı Çağlar Partal sporculara başarılar diledi.

Kaymakam Partal’dan voleybol takımlarına moral ziyareti

Bölgesel Ligde mücadele eden Besni Gençlik ve Spor Kulübü kadın ve erkek voleybol takımlarını antrenman yaparken ziyaret eden Kaymakam Çağlar Partal, sporculara moral verdi. 
Sporun birleştirici gücünü ve toplumsal hayata sağladığı katkılardan bahseden Kaymakam Partal,"Bu yıl bölgesel voleybol ligine kadın ve erkek birer takımla katılacağız. Hedefimiz gelecek sezonda iki takımımızın da 2. ligde mücadele etmesi olacak"dedi.
Takımlarda Besnili oyuncaların ağırlıklı olmasına özen göstereceklerin söyleyen Partal,"Amacımız tüm Besni’yi gerek sporcu gerekse izleyici olarak spor tesislerine çekebilmektir. Gelecek sezon 2.ligde güzel maçlar izlettireceğimize inanıyorum. Takımlarımızın her yıl profesyonel liglerde mücadele etmesi bizim için çok önemli, sürdürülebilirliği kendi bünyemizde yetiştirdiğimiz sporcularla sağlama noktasında kararlıyız” şeklinde ifade etti.

EditörEditör