SPOR
Giriş Tarihi : 09-07-2024 11:04   Güncelleme : 09-07-2024 11:04

Adıyamanlı sporcular atletizmde Türkiye ikincisi oldu

ADIYAMAN (PHA) - İzmir'de yapılan Türkiye Büyükler Atletizm Şampiyonasına katılan sporcumuz Kader Güvenç 10 km yürüyüş kategorisinde Türkiye 2’ncisi oldu.

Adıyamanlı sporcular atletizmde Türkiye ikincisi oldu

Gümüş Madalya alan şampiyon sporcu ve antrenörünü kabul eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, azimle çalışan sporcuların emeklerinin karşılığında mutlaka derece yaparak, madalya aldıklarını söyledi.
Değerlendirmede bulunan Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş,"zmir'de yapılan U23 ve Büyükler Türkiye Şampiyonalarına 232 Kadın, 410 Erkek olmak üzere toplam, 642 atletin yer aldığı şampiyonlar belli oldu. Kıyasıya çekişmenin yaşandığı organizasyonda geleceğin yıldız adayları sporcular mücadele etti. Katıldıkları her yarışta mutlak suretle derece elde etmeden gelmeyen atletizm sporcularımızın gelecekte çok büyük başarılara imza atacaklarına inanıyorum. Bizlere her yarışta elde ettikleri başarılarla şampiyonluklar getiren atletizm sporcularımıza ilimiz adına teşekkür ediyorum. Sporcularımızı bu seviyeye getiren ve yetiştiren antrenörlerimizi de ayrıca kutluyorum” dedi.
 

Kaynak : PHA

EditörEditör