Yaşam
Giriş Tarihi : 18-09-2022 14:23   Güncelleme : 18-09-2022 14:23

Başkan Kılınç, Devam eden çalışmaları inceledi

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Kuzey Çevreyolu, Esentepe TOKİ yolu, Şevenk Yolu ve Gürlevik İsale Hattı yenileme çalışmalarını yerinde inceledi.

Başkan Kılınç, Devam eden çalışmaları inceledi

Adıyaman Belediyesi tarafından sürdürülen projeleri yakından takip eden Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, yapımı devam eden Kuzey Çevreyolu, Esentepe TOKİ yolu genişletme çalışmaları, Şevenk Yolu ve Gürlevik İsale Hattı yenileme çalışmalarında incelemelerde bulunarak, sorumlulardan bilgi aldı.
İlk olarak, çalışmaları hızla ilerleyen Kuzey Çevreyolu'nu inceleyen Başkan Kılınç, daha sonra Gürlevik İsale Hattı yenileme çalışmalarını ve Esentepe TOKİ yolunda yeni başlanan yol genişletme çalışmalarını ve son olarak da Şevenk Yolunda devam eden menfez çalışmalarını yerinde inceleyerek sorumlularla bir araya geldi.
Kısa sürede tamamlanarak Adıyaman'a kazandırılması hedeflenen dört proje ile ilgi de değerlendirmelerde bulunan Başkan Kılınç, "İlimizin farklı noktalarında devam eden çalışmalarda incelemelerde bulunarak yetkili arkadaşlardan bilgi aldık. Kuzey Çevreyolu, Esentepe TOKİ yolu, Gürlevik İsale Hattı ve Şevenk Yolunu bir an önce halkımızın hizmetine sunmak için çalışmaları yakından takip ediyoruz" dedi.

 

Kaynak: PHA
İçerik Editörüİçerik Editörü

İçerik Editörü