Güncel
Giriş Tarihi : 06-10-2021 17:00

Adıyaman Belediyesi kaldırımları düzenliyor

Adıyaman Belediyesi, araç ve yayaların ulaşım konforunu arttırmak için şehir genelinde yol ve kaldırım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Adıyaman Belediyesi kaldırımları düzenliyor

Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Kavi Caddesi’nde kaldırım düzenleme ve döşeme faaliyetleri yanı sıra altyapı ve asfaltlama işlemleri tamamlanan caddede yoğunlaştı.

Yapılan çalışmalarla ilgili bilgi veren yetkililer, “Son yıllarda hızla gelişen ve araç yoğunluğunun ciddi boyutlara ulaştığı şehrimizde, trafiğin aksamaması ve kaldırımların sorunsuz bir şekilde kullanılması için her türlü gayret ve çabayı sarf ediyoruz. Bu amaçla altyapı ve asfaltlama çalışmalarını tamamladığımız Kavi Caddesi’nde, kaldırım düzenleme ve döşeme faaliyetlerimize devam ediyoruz. Çalışmalarımızı en kısa sürede tamamlayarak halkımızın hizmetine sunacağız” şeklinde konuştu.

Caddenin kaldırım ve altyapı eksiklikleri giderildiğini belirten vatandaşlar, “Harika bir iş ortaya çıkıyor. Şehrimiz bu gibi hizmetleri hak ediyor. Emeklerinden ötürü Belediyemize teşekkür ediyoruz” diye konuştular.

Kaynak: PHA
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA