Güncel
Giriş Tarihi : 14-09-2021 15:32

Başkan Kılınç, Ayrancılar Pazarında incelemelerde bulundu

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Tarihi Çarşısında bulunan Ayrancılar Pazarı’nda başlatılması planlanan çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışmaları öncesi incelemelerde bulundu.

Başkan Kılınç, Ayrancılar Pazarında incelemelerde bulundu

Adıyaman Belediyesi tarafından Tarihi Çarşıda sürdürülen restorasyon çalışmalarının devamı niteliğinde olan Ayrancılar Pazarı’nda planlanan çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışmaları öncesi pazarı ziyaret eden Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, sorumlulardan bilgi aldı.

Şehrin turizm potansiyelini geliştirmek amacıyla sürdürülen çalışmalardan sonuncusu olacak olan Ayrancılar Pazarı’ndaki düzenleme ve yenileme çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Kılınç, “Tarihi Çarşıda bulunan Ayrancılar Pazarı çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışmaları öncesi alanda incelemelerde bulunup, teknik personellerden bilgi aldık. İnşallah yeni düzenlemelerle bu alan ziyaretçilerine şehrimizin kültürünü daha fazla yansıtacak” dedi.

Gerçekleştirilecek olan çalışmalarla Tarihi Çarşı ve içerisinde bulunan pazarların daha fazla turist tarafından ziyaret edileceğini söyleyen esnaflar ise, gayretlerinden dolayı Belediye Başkanı Kılınç’a teşekkür etti.

 

Kaynak: PHA
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA