Güncel
Giriş Tarihi : 03-09-2021 14:26

Başkan Kılınç, esnaf ve vatandaşların sıkıntılarını dinledi

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Erdem ve Gölbaşı Caddesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek, sıkıntı ve taleplerini dinledi.

Başkan Kılınç, esnaf ve vatandaşların sıkıntılarını dinledi

Cadde üzerinde bulunan işyerlerini tek tek ziyaret ederek, esnaf ve vatandaşlarla uzun uzun sohbet eden Başkan Kılınç, Adıyaman Belediyesi tarafından yapılan çalışmalar hakkında bilgi vererek,  vatandaşın ve esnafların sorun ve önerileri dinledi.

“Varsa sorunu yerinde çözmeye, öneri ve taleplerini almaya devam ediyoruz”

Ziyaret sırasında değerlendirmede bulunan Başkan Kılınç, “Şehrimizi sokak sokak gezerek esnaf ve vatandaşlarımızla hemhal olmaya, onları dinlemeye, varsa sorunu yerinde çözmeye, öneri ve taleplerini almaya devam ediyoruz. Bu vesileyle bugün de Erdem Caddesi ve Gölbaşı Caddesindeki üzerindeki esnaflarımızla ve cadde sakinlerimizle bir araya geldik. Esnaflarımıza bol kazançlar dileyerek, cadde sakinlerimizin sorun ve taleplerini bizzat kendilerinden dinledik. Hemşerilerimizin istek ve önerilerini birebir dinlemek için her fırsatta esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ediyoruz. Erdem Caddesi ve Gölbaşı Caddesi'ndeki esnaflarımızla bir araya geldik. Sokak sokak gezerek ailelerimizle sohbet ediyoruz” dedi.

Kaynak : PHA
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA