Güncel
Giriş Tarihi : 29-08-2021 14:36

ADOFF, Elbistan Off-Road yarışmalarında Adıyaman'ı temsil ediyor

Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde, 28-29 Ağustos tarihlerinde gerçekleşecek Off-Road yarışlarında Adıyaman’ı Doğa Sporları ve Off-Road Kulübü temsil edecek.

ADOFF, Elbistan Off-Road yarışmalarında Adıyaman'ı temsil ediyor

Elbistan Belediyesi ile Elbistan Doğa Sporları ve Off-Road Kulübü (ELOFF) işbirliğinde düzenlenen "Elbistan Off-Road Şenlikleri" 28-29 Ağustos tarihlerinde şehrin Ekinözü yol kavşağı üst kısmında inşa edilen pistte yapılacak.

“Organizasyona 50 ilden 100 civarında sporcu katılacak”

Düzenlenen yarışmalarla ilgili gazetecilere açıklama yapan Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz, hafta sonu yapılacak etkinliklere yoğun katılım beklediklerini ifade ederek, “Organizasyona 50 ilden 100 civarında sporcu katılacak. Bir önceki programımızı yaklaşık 20 bin seyirci izlemişti. Bu yıl daha çok izleyici olacağını düşünüyoruz. Elbistan'a sosyal ve kültürel anlamda bu tip etkinliklerin çok büyük faydaları var. Ekonomik anlamda da ciddi faydaları var. Biz tüm şehri inşallah yakın civardaki ilçelerle beraber buradaki Off-Road etkinliklerine davet ediyoruz” dedi.    
       
“ADOFF iki araçla yarışmalara katılacak”

Adıyaman Doğa Sporları ve Off-Road Kulübü, etkinliğe 2 araçla katılacağını sosyal medya hesabından duyurdu.

ADOFF Adıyaman Doğa Sporları ve Off-Road Kulübü başkanı Bayram Çalışır, mesajında; “Aynı etkinliklerin Adıyaman'da da yapılması için uzun süredir çaba gösteren ADOFF kulübü üyelerimiz, bu konuda hem ilgililerden hem de yetkililerden destek bekliyoruz” dedi.

Elbistan Doğa Sporları ve Off-Road Kulübü Başkanı Galip Şahin ise, organizasyonun ilçenin tanıtımına büyük katkı sağlanacağını söyledi.

Kaynak : PHA
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA