Güncel
Giriş Tarihi : 22-08-2021 16:02

Adıyaman Belediyesi’nden ‘Sosyal Medya’ eğitimi

Adıyaman Belediyesi, çağında sosyal medyanın öneminin artmasından dolayı belediye yöneticilerine ve ilgili personele yönelik sosyal medya eğitimi düzenledi.

Adıyaman Belediyesi’nden ‘Sosyal Medya’ eğitimi

Adıyaman Belediyesi, daha önce birçok alanda ilgili personele yönelik düzenlediği eğitimlerin benzerini, günümüzün en yaygın iletişim ağlarından bir tanesi olan sosyal medya alanında gerçekleştirdi.

Uluslararası Sosyal Medya Derneği Başkanı ve Dijital Medya Uzmanı Eğitimci-Yazar Said Ercan tarafından Belediye Meclis Salonunda verilen eğitimlere, Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, başkan yardımcıları, birim müdürleri ve belediye bünyesinde görev yapan teknik personeller katıldı.

Eğitim faaliyetleri hakkında değerlendirmede bulunan Başkan Kılınç, “Dijital Medya Uzmanı Eğitimci-Yazar Said Ercan’ın harika tespitleriyle ‘Sosyal Medya, Dijital Dünya ve Farkındalık’ konulu eğitim seminerine yönetici arkadaşlarımızla beraber katıldık. Verimli geçen seminerden dolayı Said beye teşekkür ederim” dedi.

Uluslararası Sosyal Medya Derneği Başkanı ve Dijital Medya Uzmanı Eğitimci-Yazar Said Ercan ise, Adıyaman’da olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, sosyal medyanın püf noktaları hakkında katılımcılara bilgiler verdi.

 

Kaynak : PHA
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA