Güncel
Giriş Tarihi : 22-07-2021 19:18

Ziya Polat'tan İGD'ye ziyaret - Videolu Haber

Sakarya Orman Bölge Müdürü Ziya Polat, geçen günlerde açılışı yapılan İnternet Gazetecileri Derneği'ne (İGD) ziyarette bulundu.

Ziya Polat'tan İGD'ye ziyaret  - Videolu Haber

Sakarya Orman Bölge Müdürü Ziya Polat, Adıyaman İnternet Gazetecileri Derneği Başkanı Mehmet Cihan Akbilek ve yönetim kurulu üyelerine ziyarette bulundu.

Gerçekleşen ziyarette Adıyaman'da basın konusu ele alınarak istişarelerde bulunuldu.

Polat: Elini taşın altına koydukları için teşekkür ediyoruz

Polat, burada yaptığı konuşmasında, “Bugün Adıyaman Gazeteciler Derneğini ziyaret ettik. Biliyorsunuz geçen günlerde çok görkemli güzel bir açılış yaptılar bizde Sakarya’da olmamız sebebi ile ne kadar telekonferans ile katılsak da burada bulunamamıştık. Kıymetli dostumuz başkanımıza hayırlı olsun diyelim hem arkadaşları ziyaret edelim hem de bayramlaşalım bir taşla bir kaç kuşu vuralım bu internet gazetecileri biliyorsunuz yükselen trend. Bunun dernekleşmesi bunun aradaki boşluğunun doldurulmuş olması ve işin ehli insanlar tarafından Adıyaman'da yapılıyor olması bizi de bir Adıyamanlı olarak sevindiriyor.

Bu anlamda kendilerine teşekkür ediyoruz her türlü kamuoyunu bilinçlendirmek kamuoyunu doğru bilgilendirmek ülke, menfaat adına doğru bilgilendirmek adına bu anlamda hem yereldeki arkadaşları bir araya getirmek, bir çatı altına toplamak hem de bunu bir yasal statüye kazandırmak istedikleri çabaya elini taşın altına koydukları için teşekkür ediyoruz eskiden beri de kendisini tanıyoruz, biliyoruz başkanımız bunu ziyadesiyle üstesinden gelecektir. Adıyaman sosyal medya ve internet gazetesine bir yeni ufuk yeni bir vizyon getireceğine inanıyoruz.

Akbilek: Sakarya'da kapısını çalan her vatandaşa evinin kapısına kadar açan bir insan

İGD Başkanı Mehmet Cihan Akbilek ise “Sayın Ziya Polat'a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz. Kendisinin de dediği gibi açılış zamanı davetiyemizi de gönderdik kendilerine de ulaştık ama yoğun iş temposundan dolayı katılamadılar şimdi aramızda oldular kendilerini teşekkür ediyorum.  Ziya bey Sakarya'da ilimizi temsil eden bir büyüğümüz bir bürokratımız Sakarya'da kapısını çalan her vatandaşa evinin kapısına kadar açan bir insan kendisine buradan teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı. 
 

 

Kaynak : PHA
Haberin Videosu :
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA