Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 19-07-2021 12:40

Milletvekili Aydın: Bayramlar milletçe bir olduğumuz günlerin başında gelir

AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Milletvekili Aydın: Bayramlar milletçe bir olduğumuz günlerin başında gelir

AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, mesajında, milli ve manevi değerlerin en başında gelen bayramların, milletçe bir olduğumuz günlerin başında geldiğini vurguladı.

"Sevincimizin, birlik ve beraberliğimizin pekiştiği, dayanışmanın ve kucaklaşmanın, milletçe bir olmanın en büyük hazzının yaşandığı bu müstesna günlerden biri olan Kurban Bayramı'na kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz"diyen Aydın, şunları kaydetti:

"Her ne sebeple olursa olsun tüm kırgınlıkların sona erdirilmesine, yaraların sarılmasına, hüzün ve kederin sona ermesine vesiledir bayramlarımız. Bu sene de Kurban Bayramımızın, milletçe birbirimize sımsıkı sarıldığımız, her günün bayram sevincinde yaşanılmasına, huzur ve barışın tesisine imkan verecek duygularla yaşanılması en büyük temennimizdir.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm İslam aleminin, aziz milletimizin ve hemşehrilerimin  Mübarek Kurban Bayramını bir kez daha tebrik ediyor, nice sevinçlere, mutluluklara ve hayırlara vesile olmasını Yüce Mevlamdan niyaz ediyorum.

Kaynak : PHA
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA