Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 05-07-2021 16:48

AGC Başkanı Dişkaya: PHA bölge halkı için vazgeçilmez bir ajans konumuna geldi

Yaman Medya Grup Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim İnan, Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Dişkaya'yı ziyaret etti.

AGC Başkanı Dişkaya: PHA bölge halkı için vazgeçilmez bir ajans konumuna geldi

Yaman Medya Grup Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim İnan ve Yaman Medya Grup bünyesinde bulunan Perre Haber Ajansı (PHA) Haber Müdürü Mahir Alan, Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Dişkaya'ya iade-i ziyarette bulundu.
Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyetini dile getiren Başkan Dişkaya, Yaman Medya Grubunun objektif, çok kaliteli ve ulusal formda bölgesel haberlere imza attığını vurguladı.

Dişkaya: PHA bölge halkı için vazgeçilmez bir ajans konumuna geldi

Perre Haber Ajansı'nın bölge halkı için vazgeçilmez bir ajans konumuna geldiğini belirten Başkan Dişkaya, şunları dile getirdi:
"Perre Haber Ajansı Adıyaman için gerçekten bir şanstır. Ajans faaliyetleri ve grup bünyesinde bulunan haber siteleri ile bölge halkının sesini duyurma ve kurumların faaliyetlerini tarafsız bir şekilde kamuoyu ile paylaşarak kaliteli, hızlı, doğru ve güvenilir haber anlayışı ile yoluna güçlü bir şekilde devam etmektedir. Bizler cemiyet olarak hem yöre haklımız için hem de kentimizin ajansı olarak her daim Yaman Medya Grubun yanındayız. Perre Haber Ajansı güçlü kadrosu ve profesyonel çalışanlarıyla halkımızın sesi olacağına inancımız tamdır." dedi.

Başkan İnan: Biz tüm cemiyetlere eşit mesafedeyiz

Başkan İbrahim İnan ise Dişkaya’ya teşekkür ederek, “Biz tüm cemiyetlere eşit mesafedeyiz, hepsinin haberlerine mümkün olduğu kadar yer vermeye çalışıyoruz. Amacımız Adıyaman ve bölge halkının yararına işler yapabilmek.” dedi.

Kaynak : PHA
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA