Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 25-06-2021 17:00

Kahta’da sene sonu okul müdürleri toplantısı yapıldı

Adıyaman’ın Kahta ilçe Milli Eğitim Müdürlüğünce 2020-2021 eğitim öğretim dönemi sene sonu okul müdürleri toplantısı gerçekleştirildi.

Kahta’da sene sonu okul müdürleri toplantısı yapıldı

Kahta İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tunçmen başkanlığında Kahta Kültür Merkezi Konferans Salonunda düzenlenen toplantı, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

2020-2021 Eğitim Öğretim yılının değerlendirildiği toplantıda, yaz dönemi telafi eğitimi, destekleme ve yetiştirme kursları, taşımalı eğitim, yılsonu işlemleri, okulların mevcut ihtiyaçları, onarım talepleri ile ilgili iş ve işlemler gibi maddeler üzerinde görüşüldü.

Okullarda eğitim ve öğretimin iyileştirilmesi, rahat ve huzurlu bir ortamın sağlanması için okul müdürlerine önemli görevlerin düştüğünü belirten İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tunçmen, bilimsel, sosyal, kültürel projeler ve sportif etkinliklerin öğrencilerin gelişimine katkı sağlayacak şekilde hazırlanması, öğrencilerin başarı ve disiplin durumlarının okul idaresince takip edilmesi gibi konularda yöneticilerden gerekli çalışmaların yürütülmesini istedi.

Toplantı, okul ve kurumların 2021-2022 eğitim öğretim yılına hazır getirilmesi için gerekli tedbirleri alınması, hazırlık çalışmalarının yapılması doğrultusundaki görüşlerin belirtilmesi ve okul müdürlerinin sorularının cevaplanmasıyla sona erdi.

Toplantıya, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tunçmen, şube müdürleri Mehmet Bayram, Mehmet Türk, Mesut Coşkun ve okul müdürleri ile kurum müdürleri katıldı.

Kaynak : PHA
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA