Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 23-06-2021 13:32

Milletvekili Aydın'dan yeni baro müjdesi

AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu (GMDK) Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Av. Ahmet Aydın, Adıyaman’a yakışır bir baro binası için gerekli çalışmanın başlatıldığını duyurdu.

Milletvekili Aydın'dan yeni baro müjdesi

AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu (GMDK) Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Av. Ahmet Aydın, Adıyaman’dan gelen heyet ile birlikte Adalet Bakanı Abdulhamit Gül ile Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioglu’nu ziyaret etti.

GMDK Başkanı Av. Ahmet Aydın, ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada, “Adıyaman’ımıza yakışır bir baro binası için gerekli çalışmayı başlatan Sayın Feyzioğlu'na ve destek olan Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman Baro Başkanımız Sayın Mustafa Köroğlu'na ve AK Parti Adıyaman Merkez İlçe Başkanı Av. Mustafa Alkayış’a teşekkür ederiz.” Dedi.

Adıyaman için her türlü yapılacak olan projelerin destekçisi olduğunu söyleyen GMDK Başkanı Aydın, “İlimizde hafta sonları programları sonrasında eksiklikleri not edip, burada milletvekili arkadaşlarımız ile gayret gösteriyoruz. Adıyaman’ımıza yakışır bir baro binası için de yapılması gerekeni birlik ve beraberlik içerisinde yapacağız.” diye ifade etti.

Milletvekili Aydın’ın temasları esnasında, Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman Baro Başkanı Av. Mustafa Köroğlu, AK Parti Adıyaman Merkez İlçe Başkanı Av. Mustafa Alkayış, Adıyaman Barosu Müdürü Reşat Demircan, Adıyaman Barosu Yönetim Kurulu Üyesi Av. Hakan Varan eşlik etti.

Kaynak : PHA
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA