Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 21-06-2021 19:38

Başkan Erdoğan: Hizmetin en iyisini köylerimize kazandırmaya devam edeceğiz

Adıyaman İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Can Erdoğan, köy ziyaretlerine aralıksız devam ediyor.

Başkan Erdoğan: Hizmetin en iyisini köylerimize kazandırmaya devam edeceğiz

Başkan Erdoğan, Adıyaman’a bağlı köyleri ziyaret ederek devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek, köy muhtarları ve köy sakinleriyle bir araya geliyor.

Köy ziyaretlerine ilişkin açıklamada bulunan Erdoğan, şunları ifade etti:

"Köy gezilerimize olağan bir biçimde devam ediyoruz. Gerek muhtarlarımızı gerekse de köy sakinlerini ziyaret edip, ihtiyaç ve taleplerini görüşüyoruz. Her daim onların yanında olup imkanlar el verdiği sürece taleplerini yerine getirmeye gayret gösteriyoruz. Bugün köylerimizde devam eden altyapı çalışmalarını ve köy içi kilitli parke çalışmalarını yerinde inceleyerek yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldık. Onun yanı sıra köylerimizin önceki dönem ile mevcut muhtarları ve hemşehrilerimizle hasbihal ederek, köyümüzün ihtiyaç ve taleplerini de yerinde değerlendirdik. Her zaman değindiğimiz üzere gayemizden hiç taviz vermeden hizmetin en iyisini İl Genel Meclisi üyelerimiz ile birlikte köylerimize kazandırmaya devam edeceğiz. Tabi bunlar ileriki süreçte daha da katlanarak daha verimli bir şekilde milletimize sunulacaktır.

Ben bu güzel hizmetlerin köylerimize, hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyorum. Bilsinler ki bizim ki sadece seçimden seçime değil, her gün daha da gelişerek, en iyi imkanlarla milletimize dönüş yapmaktır. Ziyaretlerimiz sadece belirli bir gün veya zaman diliminde değil, her fırsatta ve her anda onlarla birlikte olup, gücümüzü aldığımız kıymetli hemşehrilerimizle daima bir olmaktır. Sayın Cumhurbaşkanımızın ve AK Parti'mizin bizlere tasvip ettiği en değerli ilke de budur.”

 

Kaynak : PHA
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA