Güncel
Giriş Tarihi : 18-05-2021 13:42   Güncelleme : 18-05-2021 16:25

Milletvekili Aydın'ın 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı mesajı

AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın,19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle mesaj yayımladı.

Milletvekili Aydın'ın 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı mesajı

Milletvekili Aydın mesajında, 19 Mayıs 1919’da temelleri atılan kurtuluş mücadelesinin 102. yıl dönümüne ulaşmanın kıvancını, coşkusunu ve heyecanını, aynı azim ve inançla da milletle kucaklaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını kaydetti.

"İstiklalimiz ve istikbalimiz uğruna bundan 102 yıl önce yakılan kurtuluş ateşinin tüm Anadolu’yu sarmasıyla, milletimiz hürriyeti için neler yapabileceğini tüm cihana bir kez daha göstermiştir" diyen Aydın, şunları dile getirdi:
 
"Bizi biz yapan ve her şeyden önemlisi bu vatan topraklarında hepimizi tek bir vücut, tek bir dava ve tak bir vatan için bir araya getiren günlerden biri olan 19 Mayıs, geleceğimiz olan gençliğimize bırakacağımız en önemli miraslarımızdan biridir. Tarih boyunca dün olduğu gibi bugün de millet olarak gençliğimize, geleceğimize olan itimadımız her zamankinden daha fazladır.

Milli ve manevi değerlerine sahip çıkan ve bunu geleceğe taşımak için kararlılıkla, izzet, iffet, sadakat ve gururla yarınlarına bakan gençliğimiz bu kutsal vatan topraklarının en büyük teminatıdır. Bu duygu ve düşüncelerle başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, silah arkadaşlarını, şehitlerimizi ve gazilerimizi saygıyla anıyor; gençlerimizin ve tüm milletimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı tebrik ediyor, hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum."
 
 

 

Kaynak : PHA

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA