Eğitim
Giriş Tarihi : 04-06-2021 19:11

Gölbaşı MTAL Okulu kütüphanesinin açılışı yapıldı

Adıyaman'ın Gölbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Şeyh Özdemir, Gölbaşı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine (MTAL) kurulan okul kütüphanesinin açılışını gerçekleştirdi..

Gölbaşı MTAL Okulu kütüphanesinin açılışı yapıldı

Açılışa, Gölbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Şeyh Özdemir, Mesleki ve Teknik Eğitimden Sorumlu Gölbaşı İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ramazan Gürsul katıldı.

Yapılan çalışmalarla ilgili olarak Gölbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Şeyh Özdemir'e bilgi veren okul müdürü Mehmet Künkül kütüphaneye 3 adet bilgisayar, tam fonksiyonlu yazıcı, ana bilgisayara bağlanmak üzere bir yazıcı alındığını söyledi.

Ayrıca kütüphanedeki yayın sayısının artırılması için görüşmeler yapıldığını belirten Künkül, bunun yanında fiziki ortamın iyileştirilmesi için kütüphane kapısının da değiştirileceğini yüz yüze eğitim başladığında ise kütüphanenin öğrencilerin kullanımına sunulacağını  ifade etti.

Daha sonra kurdeleyi keserek kütüphanenin açılışını yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Şeyh Özdemir, okul kütüphanesini inceleyerek, emeği geçenlere teşekkür etti.

Kaynak : PHA

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA