Güncel
Giriş Tarihi : 27-05-2021 15:34   Güncelleme : 28-05-2021 11:52

Yrd. Doç. Dr. Engin Şengül, estetik ameliyatlarıyla göz dolduruyor

Kahramanmaraş’ta Sular Sağlık Grubu bünyesinde hizmete açılan Sular Akademi Hastanesi’nde estetik burun ameliyatları, kulak ameliyatları endoskopik sinüs cerrahisi ameliyatları, baş, boyun ameliyatları başarılı bir şekilde yapılıyor.

Yrd. Doç. Dr. Engin Şengül, estetik ameliyatlarıyla göz dolduruyor

Son teknoloji cihazları ve modern mimarisi ile Kahramanmaraş’ın ve bölgenin sağlık ihtiyacına cevap veren hastane donanımlı hekimlerin uyguladığı tedavi yöntemleriyle de halkın takdirini kazanıyor.

(KBB) Kulak Burun Boğaz Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Engin Şengül, Sular Akademi Hastanesinde estetik burun ameliyatları, kulak ameliyatları endoskopik sinüs cerrahisi ameliyatları baş, boyun ameliyatları başarılı bir şekilde yaptıklarını ifade etti.

“Hastaların çevre illere gitmesinin önüne keseceğiz”

Yrd. Doç. Dr. Engin Şengül,  yaptığı açıklamada yeni açılan Özel Sular Akademi Hastanesinin Kahramanmaraş için çok güzel ve çok büyük bir yatırım olduğunu belirterek, “Birçok ameliyatları hastanemizde gerçekleştiriyoruz. Kahramanmaraş'tan çevre illere giden çok sayıda hastanın gitmesinin önünü keseceğiz. Yine kulak ameliyatları kronik (OTİT) orta kulak iltihabı orta kulak ameliyatında hastanemizde başarılı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Kulak-burun-boğaz adına sizleri her türlü tanı teşhis ve tedavi için Sular Akademi Hastanesine bekliyoruz.” dedi.

 

Kaynak : PHA

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA