Güncel
Giriş Tarihi : 18-05-2021 15:18   Güncelleme : 18-05-2021 16:08

23 Nisan resim ve şiir yarışması ödülleri verildi

Adıyaman'da TBMM'nin açılışının 101. yıl dönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında il geneli düzenlenen okul öncesi ve ilkokul öğrencileri için resim, ortaokul öğrencileri için şiir yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

23 Nisan resim ve şiir yarışması ödülleri verildi

Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılışının 102. yıl dönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında il geneli düzenlenen okul öncesi ve ilkokul öğrencileri için resim, ortaokul öğrencileri için şiir yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz tarafından verildi. 

Salgın tedbirleri kapsamında bugüne ertelenen ödül töreninde dereceye giren öğrencileri tebrik eden İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz, bu öğrencilerin geleceğin büyük şairleri ve ressamları olmasını temenni ederek başarılarının devamını diledi. Onların bu önemli başarıyı elde etmesine emek ve destek veren okul yöneticisi, öğretmen ve velilere de teşekkürlerini iletti.

Törene, dereceye giren öğrencilerin yanı sıra okul idarecileri, danışman öğretmenleri ve ailelerde katıldı. 

Okul öncesi ve ilkokullar arası resim ve ortaokullar arası şiir kategorilerinde düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilerin derece sırası, isim ve okul bilgileri şu şekilde:

Okul öncesi kategorisi – Resim yarışması

23 Nisan Sebil Bilgin Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu/Anasınıfı birinci, 23 Nisan 101. yıl kutlaması Zeynep Berra Çakır şehit Engin Tilbaç Anaokulu ikinci, 23 Nisan Hümeyra Karakuş Sümer Anaokulu üçüncü.

İlkokul kategorisi – Resim yarışması

El Ele Dünya Çocuklar Pınar Demir Yeni Mahalle ilkokulu birinci, Türkiye Büyük Millet Meclisi açılışı Ebrar Miray Taştan Altınşehir ilkokulu ikinci, 23 Nisan Umut Can Taner Yukarı Kuşakkaya İlkokulu üçüncü.

Ortaokul kategorisi – Şiir yarışması

23 Nisan ve Çocuk Irmak Taygi Adıyaman Türkiye Petrolleri Ortaokulu birinci, Ben seni yaşarım 23 Nisan Elifnaz Kaya Bir Aralık Ortaokulu ikinci, Bugün 23 Nisan Beyzanur Yılmaz Küçük Hasancık Ortaokulu üçüncü.

 

 

Kaynak : PHA

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA