YAMANMEDYA BASIN YAY. SİNEMA REK. VE ORG. ETİC. MAT.SAN. VE LTD. ŞTİ.
Advert Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 12-04-2021 16:24

CHP'li Binzet, İBB Başkanı İmamoğlu’nun yardımları için teşekkür etti

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Adıyaman’ın ilçe belediyelerine tırlarla yardım gönderdi. CHP Adıyaman İl Başkanı Mehmet Sırrı Burak Binzet, yardımlar için teşekkür etti.

CHP'li Binzet, İBB Başkanı İmamoğlu’nun yardımları için teşekkür etti

CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere’nin girimleriyle, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Adıyaman’ın Kahta, Gölbaşı, Tut, Yaylakonak, Kesmetepe, Kömür, Pınarbaşı, Harmanlı ve Şambayat Belediyelerine tırlarla; çöp konteynerleri, işçi kıyafetleri, bilgisayar, teknolojik malzemeler ve hijyen ürünleri gönderdi.

Yardımlar il örgütü tarafından belediyelere dağıtılırken, CHP Adıyaman İl Başkanı Mehmet Sırrı Burak Binzet, İstanbul’dan gelen yardımlar için İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na teşekkür etti. 

"Adıyaman adına teşekkür ediyorum" 

Malzemelerin dağıtımına eşlik ettiklerini belirten Başkan Binzet, "Sayın Ekrem İmamoğlu’nun kıymetli ekibini ve gönderdiği yardım tırlarını karşılayarak belediyelerimize destek olmak için gönderilen yardım malzemelerinin dağıtımına eşlik ettik. Göstermiş olduğu bu büyük dayanışma örneğinden dolayı Sayın Ekrem İmamoğlu’na ve değerli çalışma arkadaşlarına tüm Adıyaman adına teşekkürlerimi iletiyorum.” dedi.

 

Kaynak : PHA
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA