Güncel
Giriş Tarihi : 11-04-2021 12:38

CHP Ekonomi Masası Heyeti Gölbaşı'nda vatandaşlarla görüştü - Videolu Haber

Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde CHP Ekonomi Masası Heyeti vatandaşların sorunlarını dinleyerek STK başkanlarıyla bir araya geldi.

CHP Ekonomi Masası Heyeti Gölbaşı'nda vatandaşlarla görüştü - Videolu Haber

CHP Ekonomi Masası Heyeti Adıyaman temasların ardından Gölbaşı ilçesine geçti.

CHP Ekonomi Masası Heyeti CHP Parti Sözcüsü Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, CHP İstanbul Milletvekili Akif Hamza Çebi, CHP Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal, CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım,  CHP Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, CHP İstanbul Milletvekili Turan Aydoğan ve CHP İzmir Milletvekili Bedri Serter'i Gölbaşı Belediye Başkanı İskender Yıldırım, Cumhuriyet Halk Partisi Gölbaşı İlçe Başkanı Emine Köseler ve vatandaşlar karşıladı.

Heyet ilk olarak Gölbaşı Esnaf Odası, Gölbaşı Ziraat Odası ve Gölbaşı Esnaf Kredi Koperatif Odasını ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

CHP Ekonomi Masası Heyeti daha sonra Gölbaşı Belediyesini ziyaret ederek, basına kapalı gerçekleştirilen toplantının ardından ilçe merkezindeki esnafları ziyaret ederek sorunları hakkında bilgi alarak ilçeden ayrıldı.

 

Kaynak : PHA
Haberin Videosu :
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA