Güncel
Giriş Tarihi : 07-04-2021 12:26

Başkan Akkuş'un Türk Polis Teşkilatı'nın 176. yıl dönümü mesajı

Adıyaman'ın Kahta ilçesi Bölükyayla Belde Belediye Başkanı Gaffari Akkuş Türk Polis Teşkilatı'nın 176. yıl dönümü nedeniyle mesaj yayımladı.

Başkan Akkuş'un Türk Polis Teşkilatı'nın 176. yıl dönümü mesajı

Akkuş mesajında, Türk Polis Teşkilatı'nın, toplumda huzur ve güven ortamının tesis edilmesinin yanı sıra, kamu düzeninin korunması, asayişin sağlanması, suç işlenmesinde önleyici tedbirlerin alınması ve olayların aydınlatılarak faillerin adalete teslim edilmesi polislerimiz tarafından gerçekleştirilen önemli görevler arasında yer aldığını kaydetti.

"Fedakarca hizmet veren polis teşkilatımız, milletimizin kendisine olan güveni ve sevgisini arkasına alarak, takdire şayan başarılar elde etmektedir" diyen Akkuş, şunları ifade etti:

"Polis teşkilatımız, huzur ve güvenliği sağlamak uğrunda canlarını tehlikeye atarak özveri ve cesaretle bu görevi yerine getirmektedir. Bugün Türk Polis Teşkilatımız 176 yaşındadır. Geçen bu sürede polis teşkilatımız gittikçe güçlenmiş, bugün modern araç ve gereçlerle donatılmış, teknolojik alt yapıya sahip bir konuma gelmiştir. Bayrak için, devlet için, vatan için, milletimiz için canlarını seve seve vermeye hazır olan tüm Emniyet Teşkilatımızın Polis Haftasını en içten dileklerimle kutlayarak; bu ulvi görevi yerine getirirken şehit olan aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize ve ailelerine sağlıklı ve uzun ömürler diliyorum."

Kaynak : PHA
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA