Güncel
Giriş Tarihi : 04-04-2021 19:16

Keskin'den 103 emekli amiralin bildirisine tepki

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, 103 emekli amiralin bildirisine sert tepki göstererek, "Demokrasi dışı adımlar karşısında her şartta ve koşulda devletimizin ve hükümetimizin yanındayız. Türk milleti, bildirilerini seçimlerde kendi imzasıyla sandıkta veriyor." dedi.

Keskin'den 103 emekli amiralin bildirisine tepki

Başkan Keskin, 103 emekli amiralin bildirisine ilişkin olarak açıklama yaparak sert tepki gösterdi.

Keskin, yaptığı yazılı açıklamasında, şu ifadelere yer verdi:

"Esnaf ve sanatkar camiası olarak, demokrasi ve hukuk dışı hiçbir girişimi kabul etmiyoruz, boyun eğmiyoruz, korkmuyoruz, çekinmiyoruz. Demokrasi dışı adımlar karşısında her şartta ve koşulda devletimizin ve hükümetimizin yanındayız. Unutmayın, 15 Temmuz hain darbe girişimine karşı Türk Milleti destansı bir cevap vermiştir, ülkesini işgal ettirmemiş, iradesini emperyalizme teslim etmemiştir.

Bugün de aynı kararlılık ve inanca sahiptir. Türk Milleti; bildirilerini seçimlerde kendi imzasıyla sandıkta veriyor. Hiç kimse bizlerin sabrını sınamasın. Haddinizi bilin. Milletimiz; vatanını, mavi vatanını, demokrasisini, milli iradesini sonuna kadar koruyacak, kollayacak ve toprağına, bayrağına, Ezanına ahirete kadar sahip çıkacaktır. Hodri meydan.”

Kaynak : PHA
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA