Güncel
Giriş Tarihi : 30-03-2021 12:28

Başkan Turanlı: Mahalleleri daha iyi bir görünüme kavuşturmak için gece gündüz çalışıyoruz

Adıyaman'ın Kahta ilçe Belediyesi’nin, İlçe genelinde kademeli olarak kilit parke taşı döşeme çalışmaları devam ediyor.

Başkan Turanlı: Mahalleleri daha iyi bir görünüme kavuşturmak için gece gündüz çalışıyoruz

Kahta Belediyesi’nin ilçe genelinde sürdürdüğü kilit parke taşı yol ve kaldırım yapımı çalışmalarına Hürriyet Mahallesinde devam ediyor.

Ekipler, çalışmaların yapıldığı mahallelerde sadece yolları değil çevredeki kaldırım ve park bakımlarını da yapıp mahallelerin çehresini yepyeni bir görüme kavuşturuyorlar.

Mahalle muhtarından Başkan Turanlıya teşekkür

Hürriyet Mahallesi Muhtarı Mustafa Memi, çalışmalara yönelik yaptığı açıklamada, mahallenin yolları tozdan topraktan kurtulduğunu belirterek,"Kilitli parke taşı problemi vardı. Bu sorunumuzu Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı’ya ilettik.Allah razı olsun başkanımız bu sorunumuzu kısa sürede halletti. Başta Belediye başkanımız olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ederim." dedi.

Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı, Kahta’nın tüm mahallelerini daha iyi bir görünüme kavuşturmak için gece gündüz çalıştıklarını belirterek, "Hiçbir ayırım yapmadan merkezdeki mahallelerimizin sokak görünümleri nasılsa en uzak mahallelerimizin de sokakları öyle olacak. Çünkü ilçemizin her mahallesi bizim için ayrı bir öneme sahiptir. Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana daha iyi bir Kahta için aralıksız çalışmalarımızı her alanda sürdürüyoruz. Tek gayemiz görevimizi layıkıyla yerine getirip ilçemizde yaşayan insanlarımızın mutluluğunda pay sahibi olmaktır."

Kaynak : PHA
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA