Güncel
Giriş Tarihi : 29-03-2021 16:24

Mart ayı DÖGEP ve YÖGEP toplantısı yapıldı

Adıyaman'da Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişimi Eylem Planı ( DÖGEP ) ve Yönetici Gelişim Programı (YÖGEP) kapsamında çevrimiçi 2021 Mart ayı semineri düzenlendi.

Mart ayı DÖGEP ve YÖGEP toplantısı yapıldı

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişimi Eylem Planı ( DÖGEP ) kapsamında, temel eğitim ve ortaöğretim okullarında görevli Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerine yönelik ''Ülkemizin din eğitimine, ilmi,tarihi ve kültürel mirasına katkıda bulunan bilim insanlarının ve öncü şahsiyetlerin biyografileri''  konulu 2021 Mart ayı semineri verildi.

Altınşehir Anadolu Lisesi öğretmeni Zehra Erol moderatörlüğünde verilen seminer Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürlüğü Din Öğretimi Şubesince Zoom programı üzerinden yapıldı.

Ayrıca; Yönetici Gelişim Programı (YÖGEP), Din Öğretimi Genel Müdürlüğüne bağlı okulların yöneticilerinin katılımıyla, Atatürk Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Mehmet Demir moderatörlüğünde de "Türkiye ve Dünyada etkili okul, iyi okul, kendini yenileyen okul, okul geliştirme projeleri uygalamaları/modelleri " konulu çevrim içi toplantı yapıldı.

Kaynak : PHA
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA