Güncel
Giriş Tarihi : 17-02-2021 12:02

Kahta Belediyesi kilitli parke taşı çalışmalarına başladı

Adıyaman'ın Kahta İlçe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri kilitli parke taşı döşeme çalışmalarına başladı.

Kahta Belediyesi kilitli parke taşı çalışmalarına başladı

Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı’nın talimatlarıyla gerçekleştirilen çalışmalar, mahalle ayrımı gözetilmeden oluşturulan program dahilinde çalışmalar sürdürülüyor.

 Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı, çalışmalara yönelik yaptığı açıklamada, ayırım yapmadan tüm mahallelere eksiksiz hizmet sunabilmek için çalışmalara aralıksız devam ettiklerini kaydetti.

Turanlı: Bütün birimlerimiz özveri ile çalışmaktadır

Belediyenin bütün birimlerinin özveri ile çalıştığını vurgulayan Turanlı, şu ifadelere yer verdi:

"Hizmet belediyeciliği anlayışı ile çıkmış olduğumuz bu yolda vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için bütün birimlerimiz özveri ile çalışmaktadır. Şu anda mahallelerimizin bir çok yerinde ekiplerimizin stabilize yol yapım ve kilitli parke taşı döşeme çalışmaları devam ediyor. Bağlar mahallemizde devam eden kilitli parke taşı çalışmalarına katılarak mahalle sakinlerimizin öneri ve taleplerini aldık. Yapılan çalışmaların Bağlar mahallemize hayırlı olmasını dilerim. Emek ve gayret gösteren bütün personel kardeşlerimize teşekkür ediyorum."

Muhtar Demir: Mahallemizin sokakları yaz aylarında tozdan, kış aylarında ise çamurdan kurtulacak

Mahalleye yapılan çalışmalardan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Bağlar Mahalle Muhtarı Abuzer Demir, ise “Kahta Belediye başkanımız mahallemize gelerek bizzat incelemelerde bulundu. En kısa sürede gerekli çalışmaların başlayacağı konusunda söz vermişti ve çalışmalar kısa süre içinde başladı. Mahallemizde yapımına başlanan kilitli parke taşı ile birlikte mahallemizin sokakları yaz aylarında tozdan, kış aylarında ise çamurdan kurtulacaktır. Mahallemize yapılan hizmetlerden dolayı Belediye Başkanımız İbrahim Yusuf Turhanlı’ya ve ekibine çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Kaynak : PHA
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA