Güncel
Giriş Tarihi : 01-02-2021 13:42

Adıyamanlılar Vakfı Ankara Şubesi'nden anlamlı yardım

Adıyamanlılar Vakfı Ankara Şubesi, Ankara’da ikamet eden ihtiyaç sahiplerine kışlık giyecek ve ayakkabı yardımında bulundu.

Adıyamanlılar Vakfı Ankara Şubesi'nden anlamlı yardım

Pandemi sürecinde de hizmetlerini aralıksız sürdüren Adıyamanlılar Vakfı, ihtiyaç sahiplerin yardım elini uzatmaya devam ediyor. Vakfın Ankara Şubesi tarafından düzenlenen yardım kampanyası çerçevesinde toplanan yardımlar Ankara’daki ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.

Hayırsever iş adamlarının da desteğiyle tedarik edilen, mont, bere ve ayakkabıdan oluşan yardım paketleri vakıf gönüllüleri tarafından 150 ihtiyaç sahibine dağıtıldı. 

Pandemi döneminde dünyada ve ülkemizde yaşanan olumsuzluklara bir nebze katkı sağlamak amacıyla yapılan giyim yardımı ilgili konuşan Ankara Şube Başkanı Hüseyin Duran, ”Adıyamanlılar Vakfı Ankara Şubesi, dünyanın ve Türkiye’nin içinden geçtiği pandemi sürecinden dolayı uzun bir süredir hemşerilerine hasret kalmıştı. Bu hasretliği bir nebze de olsa gidermek üzere çeşitli hediyeler hazırladık. Kışlık hediyelikleri Ankaralı hemşerilerimize ulaştırmak üzere hayırsever iş adamlarımız bize ulaştırdı. Biz de bu hediyeleri ihtiyaç sahiplerine takdim etmek üzere hazırladık. Bu anlamlı yardıma katkı sunan dostlara teşekkürü bir borç bilirim. İnşallah sağlıklı günlerde vakfımızda tekrar bir arada olup hasret gidermek en büyük temennimiz.” İfadelerini kullandı.

Duran, hediyeleşme kültürünün yaygınlaştırılması amacıyla gerçekleştirilen faaliyetlerin devam edeceğini ifade etti. Hayırsever iş adamlarının katkılarıyla gerçekleştirilen giyim yardımı ihtiyaç sahipleri tarafından sevinçle karşılandı.

 

Kaynak : PHA
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA