Güncel
Giriş Tarihi : 31-12-2020 18:16

Başkan İnan: 2021 yılını büyük, güzel ve aydınlık umutlarla karşılıyoruz

Yaman Medya Grup Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim İnan, yeni yıl dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Başkan İnan: 2021 yılını büyük, güzel ve aydınlık umutlarla karşılıyoruz

Başkan İnan, mesajında tüm insanlığın 2020 yılını oldukça zorlu geçirdiğini söyledi.

2020 yılında Kovid-19 pandemisinin dünyadaki tüm ülkeleri etkilediğini, yakınlarımızı ve sevdiklerimizi de kaybetmemize sebep olduğunu vurgulayan Başkan İnan,"İnsan sağlığı tehdit altına girerken ekonomik sıkıntıların baş göstermesi ve işsizlik gibi sorunlar tüm dünyayı sardı. Bunların dışında depremler, doğal afetler, savaşlar da yaşandı. Tüm bunlara rağmen 2021 yılını büyük, güzel ve aydınlık umutlarla karşılıyoruz."dedi.

"2021 yılının öncelikle toplumsal huzur ve barışın bozulmadığı, halkımızın daha özgür, daha demokratik, daha adil bir Türkiye'de yaşadığı, aydınlık bir yıl olmasını umut ediyorum" diyen İnan, şu ifadeleri kaydetti."

Çocuklarımız ve gençlerimize daha güzel yarınlar bırakabilmek için hepimize büyük sorumluluklar düşüyor. Daha aydınlık yarınlara ulaşmak için el birliğiyle çalışmamız, kendimize inanmamız, sahip olduğumuz olanakları ve öz kaynaklarımızı en verimli biçimde kullanmamız yeterli olacaktır. 2021 yılının mutluluk ve huzur ortamının yaşandığı bir yıl olmasını diliyor, yeni yılını en içten dileklerimle kutluyorum."

 

Kaynak : PHA
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA