Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 09-11-2020 15:40

Adıyaman Belediyesi sorunları ortadan kaldırıyor

Yunus Emre Mahallesi’nde bulunan Küme Evler bölgesindeki kilitli parke taşı çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, hizmeti şehrin en uç noktasına kadar götürdüklerini söyledi.

Adıyaman Belediyesi sorunları ortadan kaldırıyor

Adıyaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Yunus Emre Mahallesi’nde bulunan Küme Evler bölgesinde gerçekleştirilen yol bakım ve onarım çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Adıyamanlılar için şehrin en ücra noktalarına kadar hizmet götürmeye devam edeceklerini söyledi.
Ekipler tarafından sokakları kilitli parke taşı ile döşenen Küme Evler bölgesindeki inceleme sonunda konuşan Başkan Kılınç, “Sezon başından bu yana sürdürdüğümüz yol yapım çalışmalarına hava şartları müsaade ettiği sürece devam edeceğiz. Amacımız, kırsal mahallelerin cadde ve sokaklarını da tozdan ve çamurdan kurtarmak. Bu niyetle tamamlama aşamasına gelen Küme Evlerdeki kilitli parke döşeme çalışmalarını yerinde inceledik. Emeği geçen mesai arkadaşlarımıza kolaylıklar diledik” dedi.
Yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren Küme Evler sakinleri ise kendilerini tozdan ve çamurdan kurtaran Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’a teşekkür etti.

Kaynak : PHANELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA