Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 27-10-2020 17:00

Başkan Turan: Taşeron sisteminden kadro almamıza kadar süreçte bizler vardık

Hak-İş Konfederasyonu Öz-Büro İş Sendikası Adıyaman İl Başkanı Mehmet Mustafa Turan, Göç İdaresi iş kollarında yapılan değişikliğe ilişkin, "Emeğe sadak şerefimizdir' sloganıyla yola çıkan bir sendika olarak sizin sorunlarınız bizim sorunlarımızdır." dedi.

Başkan Turan: Taşeron sisteminden kadro almamıza kadar süreçte bizler vardık

Hak-İş Konfederasyonu Öz-Büro İş Sendikası Adıyaman İl Başkanı Mehmet Mustafa Turan, Göç İdaresi iş kollarında yapılan değişikliğe ilişkin, açıklamada bulundu.

Başkan Turan, İl Göç İdaresinde çalışan işçilerin hakları için çalışmalarını sürdürdüklerini kaydetti.

"İşçi kardeşlerimizi sendikaları olan Hak-iş Öz-Büro İş Sendikalarına bekliyoruz"

Turan, açıklamasını şöyle sürdürdü:

"Çok değerli işçi kardeşlerimiz bilindiği gibi iş kolları ile ilgili değişiklik yapıldı. Bunun üzerine bütün Türkiye'deki göç idareleri çalışan işçi kardeşlerimiz için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Değerli kardeşlerimiz sorunlarınızı araştırdık biliyoruz. Sorunlarınızı çözmek için daha iyi bir sözleşme için yola çıkarken "Emeğe sadakat şerefimizdir" sloganıyla yola çıkan bir sendika olarak sizin sorunlarınız bizim sorunlarımızdır. Bu güne kadar bilindiği gibi taşeron sisteminden kadro almamıza kadar süreçte bizler vardık malum sendikalar son bir ayda ortaya çıkıp üye olmanız yalan yanlış beyanlar veriyorlar. Ama işçi kardeşlerimiz baştan beri kimlerin var olduğunu çok iyi biliyorlar. Şimdi bütün işçi kardeşlerimizi kendilerinin sendikası olan 342 Hak-iş Öz-Büro İş Sendikalarına bekliyoruz."

Kaynak : PHA

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA