Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 15-10-2020 14:45

İKSAD proje destek başvuruları başladı

Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde İktisadi Kalkınma ve Sosyal Araştırmalar Derneği tarafından 2021 yılı içerisinde yurt içinde ve yurt dışında araştırma yapacak olan Türk bilim insanlarına araştırma projesi destek programı başladı.

İKSAD proje destek başvuruları başladı

Merkezi Gölbaşı'nda bulunan İktisadi Kalkınma ve Sosyal Araştırmalar Derneği tarafından 2021 yılı içerisinde yurt içinde ve yurt dışında araştırma yapacak olan Türk bilim insanlarına araştırma projesi destek programı başladı.

Konu ile ilgili olarak muhabirimize açıklama yapan İKSAD Proje Birimi Başkanı Kaldygul Adilbekova İKSAD olarak 4 yıldır bilim insanlarının araştırmalarını desteklediklerini, bugüne kadar  Gümüşhane'den Amerika'ya kadar pek çok noktada Türk bilim insanlarınca yapılan çalışmalara maddi ve kurumsal destek verdiklerini ve halen devam etmekte olan çok sayıda proje yürütüldüğünü belirtti.

Aynı şekilde 2021 yılı içerisinde de bilim insanlarının yanında olacaklarını ve bu kapsamda destek başvurularının 1-15 Kasım 2020 tarihleri arasında alınacağını sözlerine ekledi.

Destek başvuruları ile ilgili ayrıntılı bilgi için www.iksad.co.uk adresi ziyaret edilebilir

 

Kaynak : PHANELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA