Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 12-10-2020 20:05

Başkan Aybak Vali Çuhadar’ı ziyaret etti

Adıyaman 1954 Spor Kulübü Başkanı Sait Aybak, AGAD Başkanı İbrahim Aslan ve kulüp yönetim kurulu üyeleri ziyaretlerine devam ederken bu kapsamda Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar’ı makamında ziyaret etti.

Başkan Aybak Vali Çuhadar’ı ziyaret etti

Ziyarette açıklamalarda bulunan Başkan Aybak, sporun birleştirici ve kaynaştırıcı bir gücü olduğunu ve bunun için Vali Mahmut Çuhadar’dan destek istediklerini aktardı.

Vali Çuhadar'ın kabulü için teşekkür eden, Aybak, şöyle devam etti:

"Biliyorsunuz dün Ordu 52 takımını 2-1 yendik. Valimizde maç boyunca bizleri yalnız bırakmadı. Biz de üç dört gün Adıyaman programınızı öncelikle valimizi ziyaret ediyoruz. Kendilerine teşekkür ediyoruz hem spordaki bu birlikteliğimizin ve önayak olması bakımından valimizden birkaç tane istirhamımız olacak. Ondan dolayı ziyaretleri gerçekleştirdik. Biliyorsunuz spor evrensel bir güç; sporun birleştirici, kaynaştırıcı gücü gerçekten tartışılmaz. Bu bağlamda inşallah valimizden gerek kurumların gerek sivil toplum kuruluşlarının bizlere hem maddi hem manevi destek olmasında önayak olmasını rica ve talep ediyoruz."

Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar ise, ziyaretten ötürü teşekkür ederken Adıyaman 1954 Spora desteklerinin süreceğini kaydetti.

Vali Çuhadar, ise "Adıyaman sporumuzun değerli başkanına ve yönetim kurulu üyelerine ziyaretleri için teşekkür ediyorum öncelikle. Dün güzel bir maç izledik. Adıyaman sporumuz Ordu 52 Futbol Kulübünü 2-1 mağlup etti. Bütün Adıyaman spor taraftarları gibi biz de gururlandık mutlu olduk. İnşallah buradan bundan sonraki maçlarda da bu başarı grafiği artarak devam eder, temennimiz budur. Adıyamanspor ilimizin markası. Elbette her daim yanında olacağız. Desteğimiz Adıyaman Spora devam edecektir. Dediğim gibi tekrar Adıyaman kulüp başkanımıza bu takımı oluşturmada gösterdiği çabaları ve gayretleri için teşekkür ediyorum. Ayrıca davetleri için de kendilerine hoş geldiniz diyor teşekkür ediyorum."ifadelerini kullandı.

 

Kaynak : PHA


NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA