Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 05-10-2020 15:35

Eski Kahta Caddesi’nde kaldırım düzenlemesi

Adıyaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Eski Kahta Caddesi’nde kaldırım düzenleme ve döşeme çalışmalarına devam ediyor.

Eski Kahta Caddesi’nde kaldırım düzenlemesi

Bir süre önce eski Kahta Caddesi ve caddeyle bağlantılı olan sokakların kaldırımlarını yapmak için bölgede yoğunlaşan Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, çalışmalarını büyük bir özenle sürdürüyor.

“Değişim ve gelişim her yerde” sloganıyla faaliyetlerini yürüten ekipler, caddenin yıpranan kaldırımını yeniden düzenleyerek, yayalar için daha kullanışlı bir hale getiriyor. 

Şehrin en önemli arterlerinden olan güzergahın, daha düzenli ve güzel bir görüntüye kavuştuğunu gören vatandaşlar, memnuniyetini dile getirerek, yetkililere teşekkürlerini ifade ediyor.    

Çalışmalarla ilgili bilgi veren yetkililer, "Daha çok yaşanabilir bir Adıyaman için elimizden gelen her türlü gayret ve çabayı harcıyoruz. En büyük amacımız, vatandaşlarımızı memnun etmektir. Bu amaçla şehrimizin her köşesinde gerekli düzenlemeler yapıyoruz. Bugün eski Kahta Caddesi’ndeyiz. Caddemizin eskiyen, yıpranan kaldırımını yeniliyoruz. Çalışmalarımızı en kısa sürede tamamlayarak, vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız."ifadelerini kullandı.

Kaynak : PHA


NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA