Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 01-10-2020 12:50

Emniyet Müdürü Alper: Hilal bıyıklı bozkurtlarım Karabağ'a gitmek için bekliyor - Videolu Haber

İçişleri Bakanlığı tarafından çıkartılan kararnameyle Trabzon İl Emniyet Müdürü'ne atanan eski Adıyaman İl Emniyet Müdürü Metin Alper'in tüyleri diken diken eden sözler, "Hilal bıyıklı bozkurtlarım Karabağ'a gitmek için bekliyor."dedi.

Emniyet Müdürü Alper: Hilal bıyıklı bozkurtlarım Karabağ'a gitmek için bekliyor - Videolu Haber

Trabzon Emniyet Müdürlüğü'nün paylaştığı videoda bir nikaha katılan özel harekatçı Trabzon İl Emniyet Müdürü Metin Alper'in Karabağ ve özel harekat şubesi polisleriyle ilgili söylediği sözler tüyleri diken diken etti.

Özel harekatçı olan Trabzon Emniyet Müdürü Metin Alper, bir memurun şahidi olarak katıldığı nikah töreninde söylediği sözlerle salondakileri ve izleyenleri duygulandırdı.

Alper konuşmasında, "Burada onlarca hilal bıyıklı bozkurdum da 'Sayın Müdürüm bizi ne zaman Karabağ'a gönderecek?' diye bekliyorlar" cümlesiyle salondakilerden alkış alırken Trabzon Emniyet Müdürlüğü'de o anların videosunu 'Çırpınırdı Karadeniz' parçasıyla paylaştı.

"Karabağ'ın göbeğine Türk bayrağını dikmek üzere bekliyorlar"

Emniyet Müdürü Metin Alper, konuşmasında şunları söyledi "Bugün benim bir evladımın, bir yiğidimin, hilal bıyıklı bozkurdumun nikahına geldim. Burada onlarca hilal bıyıklı bozkurdum da 'Sayın Müdürüm bizi ne zaman Karabağ'a gönderecek?' diye bekliyorlar. Karabağ'ın göbeğine Türk'ün bayrağını Türk'ün sancağını dikmek üzere hazır bekliyorlar.

"Buradaki aslanlar şimşek gibi çakar"

Özel harekat şubesi öyle bir şubedir ki; buradaki yiğitler, buradaki aslanlar şimşek gibi çakar, sel gibi coşar, huduttan hududa yol bulup koşar, cepheden cepheye yeri geldiği zaman sorar.
Tarık bin Ziyad'ın gemilerini yakıp arkasına bakmadığı gibi benim koçyiğitlerim de arkasına bakmadan sadece ve sadece kendilerine verilen hedefe korkusuzca, cesurca, yürekli bir şekilde bir aslan gibi giden hilal bıyıklı bozkurtlarım hepsini gözlerinden öpüyorum. Bu evlilik de hayırlı olsun, bu evlilikten doğacak asenalar, alperenler de bizden sonra bayrağı dalgalandıracak inşallah. "

 

Kaynak : PHA
Haberin Videosu :
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA