Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 25-09-2020 15:35

Vali Çuhadar, sosyal medya hesabından vatandaşları uyardı

Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar, kentte hızla artan koronavirüs vakalarının önlenmesine yönelik, sosyal medya hesabından yaptığı çağrıda, "Maske, mesafe ve hijyen kurallarına amasız, fakatsız uyalım uymayanları da uyaralım." dedi.

Vali Çuhadar, sosyal medya hesabından vatandaşları uyardı

Vali Çuhadar, kentte yapılan tüm önlemlere ve uyarılara rağmen Kovid-19 vaka sayısının istenilen düzeyde olmadığını belirterek, yoğun bakım hastası sayısının arttığını ifade etti.

 "Bana bir şey olmaz anlayışı son derece tehlikelidir"

Vali Çuhadar, sosyal medya hesabından yaptığı çağrıda, şu ifadeleri kullandı:

"Muhterem Adıyamanlı hemşehrilerim, size Adıyaman Valisi olarak değil bir hemşehriniz, ağabeyiniz, kardeşiniz olarak sesleniyorum. Geldiğimiz noktada size tekrar ulaşmak ve dikkatinizi çekmek gereği hasıl olmuştur. Yapılan bütün denetimlere, uygulamalara ve alınan bütün tedbirlere rağmen Kovit-19 vaka sayısı ilimizde istenilen düzeyde değildir Yoğun bakım hasta sayısı maalesef artmaktadır, sağlık çalışanlarımız gece gündüz durmadan dinlenmeden özverili bir şekilde görev icra etmektedirler ve sizlerden beklentileri sadece ve sadece kurallara uyulup vaka sayısının kontrol altına alınmasıdır.

Bana bir şey olmaz anlayışı son derece tehlikelidir sağlığınızı kaybedebilir başka vatandaşlarımızın sağlığının kaybedilmesine yol açabilirsiniz. Maalesef genç yaşlarda yoğun bakımda tedavi gören hastalarımız hatta kaybettiğimiz canlarımız mevcuttur. Lütfen kendinizin veya iletişime geçtiğiniz insanların taşıyıcı olabileceğini göz önünde bulundurarak özellikle maske, mesafe ve hijyen kurallarına amasız, fakatsız uyalım uymayanları da uyaralım, birlikte hareket edersek bu işin üstesinden geleceğimize inancım tamdır, hepinize sağlıklı günler diliyorum."

Kaynak : PHA


NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA