Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 24-09-2020 11:40

Temizlik ve güvenlik adayları için kura tarihleri güncellendi

Adıyaman'ın Kahta ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü, ilçeye bağlı okullarda TYP kapsamında temizlik ve güvenlik personeli olarak görevlendirilecek adaylar için kura çekim tarihinin güncellendiğini duyurdu.

Temizlik ve güvenlik adayları için kura tarihleri güncellendi

Kahta ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından daha önce yapılan duyuruda 164 temizlik personeli ve 55 güvenlik personeli alınacağı belirtilmişti.

Kahta Noterliği’nin iş yoğunluğunu belirterek talebi doğrultusunda güvenlik personeli adayları için 1 Ekim olarak belirlenen kura çekim tarihi 1 gün öne alınarak 30 Eylül  tarihi olarak güncellendi.

Yapılan son güncelleme ile kura çekim tarihleri temizlik personelleri adayları için 29 Eylül, güvenlik personelleri adayları için ise 30 Eylül olarak belirlendi.

Başvuruların tamamlanmasının ardından belirtilen tarihlerde Kahta Atatürk Kapalı Spor Salonunda noter huzurunda kura işlemi yapılacaktır.

Noter huzurunda kura sonucu belirlenecek olan personeller, 12 Ekim 2020 ile 30 Haziran 2021 tarihleri arasında yaklaşık 260 gün çalışacak.

Toplum Yararına Programlar (TYP) kapsamında ilçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullarda görevlendirilecek olan personel adaylarının 21-25 Eylül 2020 tarihleri arasında İŞKUR bürolarına, ALO170 hattı veya internet üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir.

 

Kaynak : PHANELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA