Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 19-09-2020 14:30

Besni'de YKS'de dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi

Yüksek Öğretime Geçiş Sınavında (YKS) derece yapan öğrenciler için Besni İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nce ödül töreni düzenlendi.

Besni'de YKS'de dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi

Milli Eğitim Müdürlüğü SODES Toplantı salonunda düzenlenen törene, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Demirel, şube müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve velileri katıldı.

Törende konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Demirel, "Göreve başladığımız günden beri bizim tek bir hedefimiz vardı Besni'yi her alanda hak ettiği yere getirmek."dedi.

Demirel, konuşmasını şöyle sürdürdü:

"Bu amaçla ilk önce dünyadaki ilk ve tek eğitim bayramını kutlayan İlçemizi merkezi sınavlarda gönlümüzde olan yere getirmekti. Bugün görmüş olduğumuz bu tabloda bu dönüş sinyallerini almanın sevinci ve huzuru içindeyiz. Tabi bu sevincin altında büyük bir emek var. Her bir lisemize, her bir öğretmenimize, sınava girecek her bir öğrencimize "Adım Adım Başarı Besni" Projemizle ulaştık. Bu sayede sorunlarımızı yerinde görüp pratik ve akılcı çözümler ile sorunlarımızı gidermeye. Ülkemizi ve tüm dünyayı etkisi altına alan Kovid-19 salgını nedeniyle yüz yüze eğitime ara verilmiş olsa da online toplantılarımız ile öğrencilerimizi yalnız bırakmadık. Burada sayamayacağım daha birçok çalışma ile bugün hamdolsun bu güzel başarıyı yakaladık. Bugün burada bu öğrencilerimizin açtığı bu anlamlı yolda inanıyoruz ki birçok öğrencimize ışık tutacak fenerler asıldı. Bu vesile ile Hakları ödenemeyecek burada bulunan ve burada bulunamayan tüm idarecilerimizi, öğretmenlerimizi ve bizlere bu güzel sevinci yaşatan öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Allah bahtlarını açık etsin inşallah."

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Demirel'in konuşmasının ardından ödül törenine geçildi.

 

Kaynak : PHA
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA