Advert
Advert
Advert

Adıyamanlılar Vakfı’ndan Rektör Turgut’a Ziyaret

Merkezi İstanbul’da bulunan Adıyamanlılar Vakfı’nın Başkanı Ömer Özkartal, Adıyaman Şube Başkanı Abdulhamit Ünsal ve Adıyaman Dernekler Federasyonu Başkanı Hüseyin Sevinçtekin, Vakıf Yönetim Kurulu üyelerinden oluşan heyet ile Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Turgut’a nezaket ziyaretinde bulundular.

Adıyamanlılar Vakfı’ndan Rektör Turgut’a Ziyaret
Adıyamanlılar Vakfı’ndan Rektör Turgut’a Ziyaret

Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette, vakfın eski başkanlarından Ramazan Aksoy da hazır bulundu.

Başkan Özkartal ile Sevinçtekin, Vakıf olarak İstanbul ve Adıyaman’da yürüttükleri çalışmalar hakkında Turgut’a bilgi vererek görüş alışverişinde bulundular.

Adıyamanlılar Vakfı’nın bugüne kadar gerçekleştirdiği hizmetlerin yanı sıra bundan sonraki hedefleri ile ilgili de bilgiler aktaran Özkartal, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Vakıf olarak Adıyaman Üniversitesi ile işbirliği içerisinde güzel ve kapsamlı hizmetler gerçekleştirmeyi amaçladıklarını belirtti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Turgut ise, Adıyamanlılar Vakfı’nın gerçekleştirdiği çalışmalardan haberdar olduğunu ve bu çalışmaları takdir ettiğini söyledi.

Turgut, “İnsan odaklı çalışmalarıyla eğitim alanında evlatlarımıza yapmış oldukları katkılardan ötürü Adıyamanlılar Vakfı’na teşekkür ediyorum. Bizler geleceğimizin teminatı olan yavrularımızın daha iyi koşullarda eğitim alması için çabalıyoruz. Adıyaman Üniversitesi olarak evlatlarımızın huzurlu bir ortamda, daha iyi şartlarda yetişmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Hepimizin amacı Adıyaman’ımızı, Adıyamanlı hemşehrilerimizi daha iyi noktalara taşımak... Vakfımız da hem İstanbul’da hem de Adıyaman’da çok güzel projelere imza atıyor. Bugün burada yine Adıyaman ile ilgili hemşehrilerimizle ilgili neler yapılabileceğini değerlendirdik. Nazik ziyaretlerinden ötürü Adıyamanlılar Vakfı ve Adıyaman Dernekler Federasyonu’nun değerli üyelerine teşekkür ediyorum.” dedi.

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SANKO Sanat Galerisi’nde “Atatürk Portreleri” Sergisi Açıldı
SANKO Sanat Galerisi’nde “Atatürk Portreleri” Sergisi Açıldı
Cezaevi Firarisi Yakalandı
Cezaevi Firarisi Yakalandı