Adıyaman
Giriş Tarihi : 13-06-2019 19:05

Adıyaman Çölyak Derneğinden Rektör Turgut’a Ziyaret

Adıyaman Çölyak Derneği başkan ve yönetim kurulu üyeleri Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Turgut’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Adıyaman Çölyak Derneğinden Rektör Turgut’a Ziyaret

Adıyaman Üniversitesi Araştırma Hastanesi Gastroenterolojisi Bilim Dalından Öğretim Üyesi Doç Dr. Selim Dereci, Dernek Başkanı Salih Gültoplayan ve dernek Yönetim Kurulu Üyesi Serkan Yavaş’ın hazır bulunduğu ziyarette Dernek Başkanı Gültoplayan, derneğin faaliyetlerinden ve hizmet alanlarından bahsetti.

Adıyaman’daki çölyak hastalarını bir çatı altında toplamayı hedeflediklerini belirten Başkan Gültoplayan, “Üniversitemiz ve değerli Rektörü Prof. Dr. Mehmet Turgut’a yeni görevinde başarılar diliyoruz. Kendisine derneğimiz hakkında bilgi verip görüş alışverişinde bulunduk.

Bizleri en güzel şekilde ağırlayan Rektör Turgut ve ekibine teşekkür ediyoruz” dedi.

Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Turgut ise ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Güzel hizmetlere imza atacaklarını düşündüğüm Çölyak Derneği yöneticilerine başarılar diliyorum. Bizleri ziyaret ederek mutlu ettiler. Kendilerinin her zaman destekçisi olacağız. Bu ziyaret vesilesi ile tüm hastalarımıza hayırlı, sağlıklı ve uzun bir ömür diliyorum” dedi.

Kaynak : PHA
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA