Adıyaman
Giriş Tarihi : 30-05-2019 15:30

Vali Aykut Pekmez, Hükümet Konağı İnşaatını İnceledi

Adıyaman Valisi Aykut Pekmez, kamu yatırımlarındaki eksiklikleri yerinde görüp tespit etmek amacıyla İl Özel İdare Genel Sekreteri Sami Işık’la birlikte il merkezinde yapımı devam eden yeni Hükümet Konağı inşaatı ile Hizmet İçi Eğitim Merkezi Hizmet Binası inşaatlarını yerinde inceledi.

Vali Aykut Pekmez, Hükümet Konağı İnşaatını İnceledi

İncelemelerine Hükümet Konağı inşaatıyla başlayan Vali Aykut Pekmez, Adıyaman’da kamu hizmetlerini tek çatı altında toplayarak vatandaşlara daha modern ve ferah bir ortamda kamu hizmeti sunacak olan yeni Hükümet Konağı ve İl Özel İdaresi Hizmet Binası inşaatında incelemelerde bulunup, devam eden çalışmalarla ilgili şantiye şefi ve görevlilerden bilgi aldı.
Hükümet Konağı inşaatındaki incelemelerin ardından Hizmet İçi Eğitim Merkezi inşaatına geçen Vali Pekmez, sahip olacağı tüm sosyal donatılarıyla muazzam bir merkez olarak tasarlanıp modern bir mimariyle inşa edilen ve aynı zamanda öğretmenevi hizmeti de verecek olan Hizmet İçi Eğitim Merkezinin son durumu ile ilgili yetkililerden bilgi aldı.

Vali Aykut Pekmez, kamu yatırımlarını incelemelerinin ardından yaptığı açıklamada, yatırımların devam ettiğini belirterek, “Bugün Adıyaman’da yapımı devam eden kamu yatırımlarını yerinde inceleyerek, toplumun ihtiyaç duyduğu bu çok önemli yatırımlarda varsa aksayan yönleri tamamlamaya çalışıyoruz. İlimizin dört bir tarafında çok önemli kamu yatırımlarımız devam ediyor.  Amacımız bu eserleri bir an önce tamamlayarak vatandaşlarımızın hizmetine sunmaktır.”dedi. 

 

Kaynak : PHA
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA